KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9166127
nr 916 6127
Akvarell
Oidentifierad konstnär, stilleben, signerad, motivet: 29x22
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:36:57
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr